Dzień Matki.

2008-05-26 14:00

Dzień Matki to jeden z piękniejszych dni przedszkolnego kalendarza uroczystości.. W tym roku szkolnym grupa młodsza zaprosiła swoje mamusie we wtorek 20 maja. Zarówno mamom, jak i dzieciom towarzyszyła podniosła atmosfera. Wszyscy odświętnie ubrani, z uśmiechem na twarzy oczekiwali na jej rozpoczęcie. Wreszcie przy dźwiękach muzyki, kolorowymi kwiatami w dłoniach, w korowodzie pojawili się przedszkolacy. Śmiało, radośnie recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Nic dziwnego, przygotowania trwały ponad miesiąc i przebiegały w wielkiej tajemnicy. Zaangażowanie, aktywny udział dzieci w uroczystości był wyrazem okazania swych uczuć, emocji, miłości. Pozwolił mamom na chwileczkę zapomnienia o codziennych sprawach, odrobinę żartu, radości, wzruszenia. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek. Nie zabrakło uścisków, całusów oraz pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy do galerii.

ul. Dębina 1
42-610 Miasteczko Śląskie