W cieniu łopianowego liścia.

2011-02-24 14:00

Odbył sie w naszym przedszkolu spektakl teatralny pod tytułem „W cieniu łopianowego liścia" w wykonaniu Teatru "Skrzat" z Krakowa. Przedstawienie nawiązywało do bliskich przedszkolakom, wielokrotnie omawianych w przedszkolu tematów bezpiecznego poruszania sie po drogach i ekologii. Bohaterowie bajki - Skrzat, Mis, Pan Policjant, Pszczoła w zabawny sposób przypominali dzieciom miedzy innymi o potrzebie segregowania śmieci, znaczeniu znaków drogowych, zachowania uwagi przy przechodzeniu przez ulice. Przedszkolaki wykazały sie duża wiedza na temat wyżej wymienionych zagadnień, bardzo aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, odpowiadając na zadawane pytania. Sądząc po reakcji dzieci, spektakl bardzo sie im podobał.

ul. Dębina 1
42-610 Miasteczko Śląskie